WordPress Sosyal Paylaşım Eklentileri

wordpress-sosyal-paylasim-eklentileri

Bu yazımızda WordPress kullanıcıları için web sitelerinde paylaşmış oldukları içerikleri sosyal medya araçlarında kolay bir şekilde paylaşmaları adına sosyal medya eklentilerinden bahsedeceğiz. Eklentileri paylaşırken dikkat ettiğimiz en önemli nokta wp kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen eklentiler olmasıdır. Bu nedenle paylaşılan eklentiler çoğu kullanıcı tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir.

WordPress Sosyal Medya Eklentileri 

Social Media Share Buttons & Social Sharing Icons

wordpress-social-media-share-buttons

RSS, E-posta, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Instagram, Youtube başta olmak üzere 200’den fazla sosyal medya platformunu içinde barındıran eklenti 200.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

WordPress Social Sharing Plugin – Sassy Social Share

wordpress-social-sharing-plugin

Sassy Social Share eklentisi, içeriğinizi Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Whatsapp, Tumblr, Pinterest, Reddit ve 100’den fazla sosyal paylaşım ve yer imi hizmetleri üzerinden paylaşmanızı sağlar. Eklenti 100.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

Social Media Sharing Plugin

wordpress-social-media-sharing

Eklenti tüm yazılarınıza, sayfalarınıza ve özel yazı türlerinize hızlı ve kolay bir şekilde sosyal paylaşım ağlarını eklemenizi sağlar. Eklentiyi 70.000 + etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tercih etmiştir.

Eklentiyi İndir

Social Share Icons & Social Share Buttons

wordpress-social-share-icons

Çok sayıda sosyal paylaşım platformunu içerisinde barındıran eklenti, web sitenizin birçok köşesinde sosyal medya araçlarını kullanmanıza imkan sağlar. 60.000+ etkin kurulum WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

WordPress Social Share – Super Socializer

wordpress-social-share

Web sitenizde yer alan içerikleri sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşmanızı sağlayacak bir diğer eklenti ise Super Socializer eklentisidir. Eklenti 60.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

Social Media Share Buttons | MashShare

social-media-share-buttons-mashshare

Web sitenizde yer alan içerikleri kolay bir şekilde sosyal medya araçlarında paylaşabileceğiniz bir diğer sosyal medya eklentisi MashShare eklentisidir. Şık görünümü ve kolay kullanımı sayesinde sitenizin her alanına entegre edebileceğiniz eklenti 60.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

WordPress Social Sharing Plugin – Social Warfare

social-warfare

Çoğu WordPress sosyal paylaşım eklentisi sitenizi yavaşlatır, ilgi çekici değildir ve umduğunuz gibi çalışmaz. Social Warfare paylaşım düğmeleri hem hızlı hemde kullanışlığı açısından çoğu wordpress kullanıcısı tarafından tavsiye edilir. 60.000+ etkin kurulum WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

Simple Social Media Share Buttons

simple-social-buttons

WordPress sitelerinize Facebook, WhatsApp, Viber, Twitter, Reddit, LinkedIn ve Pinterest gibi gelişmiş sosyal medya paylaşım ağlarını eklemenizi sağlar. Bu sosyal paylaşım eklentisi ayrıca tamamen özelleştirilebilir. Sosyal paylaşım düğmelerinin nereye yerleştirileceğine karar verebilirsiniz: Eklenti 40.000+ etkin kurulum ile WordPress kullanıcıları tarafından tercih edilmiştir.

Eklentiyi İndir

SON NOTLAR

Bu eklentilerden başka Jetpack eklentisinden de yararlanabilirsiniz. Jetpack eklentisinin birçok özelliği bulunmakla birlikte sosyal medya paylaşım düğmelerini de sitenizde kullanmanıza fırsat vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest