Ücretsiz WordPress Temaları (2020)

ucretsiz-wordpress-temalari-2020

Merhaba arkadaşlar 2020 yılının en yeni WordPress temalarını tanımak ister misiniz? Bildiğiniz gibi WordPress tema deposunda her hafta birbirinden farklı kategoride temalar görücüye çıkmaktadır. Bizlerde bu çıkan temaları sizlere sunmak , yeni alternatifler oluşturmak için karşınızdayız.

En yeni temaları keşfetmek , sitenize uyarlamak için temaları inceleyebilirsiniz. Bizler bu yazımızda temaları paylaşırken herhangi bir kategoriye ayırmadan temaları sizlere sunmaya çalışacağız. Daha sonraki paylaşımlarımızda kategori bazlı, isteğinize göre tema paylaşımları yapmaya çalışacağız. Dilerseniz daha fazla uzatmadan şimdi temaları incelemeye gidelim.

PrimeWP WordPress Teması

primewp-wordpress-temasi

ThemesDNA tarafından üretilen temalara bir yenisi daha eklendi. Blog, haber içerikli siteler için üretilen PrimeWP teması Responsive dediğimiz her moda uygun özelliğe sahip temalar arasında yer alır. Temayı incelediğimizde birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. 3 sütuna sahip PrimeWP WordPress teması sosyal simgeler, arama kutusu, çok seçenekli widget yapısıyla sade tema arayanlar için bire bir diyebileceğimiz özelliklere sahip.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Fasto WordPress Teması

fasto-wordpress-temasi

Sade, kullanışlı ve hızlı tema arayanlar için Fasto WordPress teması önerebileceğimiz temalar arasında yer alır. Bunun yanında temanın diğer özellikleri arasında responsive oluşu, sosyal medya simgelerinin tema ile beraber gelmesi ve birçok widgeti barındırması tercih edilmesini sağlayan en büyük etkenler arasında yer alıyor.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

TimesNews WordPress Magazin Teması

timesnews-wordpress-magazin-temasi

Özellikle haber, portal, gazete veya dergi vb. sitelere sahip kullanıcılar için önerebileceğimiz şık temalardan biri de Times News teması olacaktır. Özellikle seo uyumlu tema arayanlar için tavsiye ettiğimiz tema reklam yerleşimi konusunda da kullanıcı dostu temalar arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Constructions WordPress İnşaat Teması

wordpress-insaat-temasi

Özellikle inşaat web sitesi olan kullanıcılar için önerebileceğimiz temalar arasında yer alan Constructions teması son derece kullanışlı, seo uyumlu temalar arasında yer alır. Tema özelleştirilebilir yapısı ile kullanıcılara temayı yeniden kendi tarzlarında temayı oluşturma imkanı vermektedir. Bu özelliği ile inşaat teması arayanlar için temayı tavsiye ediyoruz.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

HardNews WordPress Haber Teması

hardnews-wordpress-haber-temasi

Haber, portal, dergi, magazin veya sosyal içerikli siteler için önerebileceğimiz temalardan biri de kuşkusuz HardNews wordpress teması diyebiliriz. Göze hitap eden tasarımı ve göz alıcı renkleri ile birlikte seo uyumlu olması temanın tercih edilmesini ve kullanılabilir olmasını sağlıyor diyebiliriz.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Dro Pizza WordPress Yemek Teması

wordpress-yemek-temasi

Temanın adından da anlaşılacağı üzere Dro Pizza teması yemek vb. içerikli sayfalar için önerebileceğimiz temalar arasındadır. Tema seo uyumlu yapısı, responsive özelliği ve özelleştirebilir bir yapıya sahip olmasından kaynaklı tercih edilebilecek temalar arasında yer alır.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Docent WordPress Eğitim Teması

wordpress-egitim-temasi

Docent WordPress teması özellikle eğitimciler, eğitim ve etkinlik içerikli siteler için kullanılabilecek temalar arasında yer alır. Kurslar, sınavlar ve etkinkleriniz için kullanabileceğiniz Docent teması seo uyumlu, responsive özelliğine sahip, Gutenberg uyumludur.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Harrison WordPress Blog Teması

wordpress-blog-temasi

Harrison wordpress teması blog ve minimal çalışmalar içeren siteler için tavsiye edebileceğimiz temalar arasında yer alır. Sade ve kullanışlı yapısı, responsive özelliği ve seo uyumlu olması temanın tercih edilme nedenleri arasında sayılabilir.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

OsTende WordPress Sanat Teması

wordpress-sanat-temasi

Özellikle kültür sanat etkinlikleri gibi içerikleri olan kullanıcılar için OsTende wordpress teması tavsiye edilebilecek temalar arasında yer alır. Diğer temalar için saydığımız özelliklerden seo uyumlu olması, responsive özelliği OsTende teması içinde geçerli diyebiliriz.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Digital Nomad WordPress Seyahat Teması

wordpress-seyahat-temasi

Gezi, seyahat türünde yazılar yazan kullanıcılar için Digital Nomad wordpress temasını öneriyoruz. Özelleştirilebilir yapısı ile çok güzel işler yapabilir, sitenizi ziyaret eden kullanıcılara göz alıcı bir site görünümü kazandırabilirsiniz.

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest