15+ Ücretsiz Blogger Teması

ucretsiz-blogger-temasi

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Blogger altyapısını kullanan arkadaşlar için ücretsiz yararlanabilecekleri Blogger blog temalarını paylaşacağız. Özellikle kişisel bir uğraş olarak duygu düşüncelerini, bilgi birikimlerini bir web sitesi çatısı altında paylaşan arkadaşlarımız için paylaşacağımız temaları tavsiye edebilirim.

Temaları elimizden geldiğince güncel, yeni hazırlanmış olan temalardan seçmeye özen gösterdik. Genel olarak 2020 yılında üretilmiş son baskı temalar diyebileceğimiz temalar olsun istedik ki güncelliğini yitirmiş birtakım sorunları olan temaları paylaşmamaya gayret ettik diyebiliriz.

Burada temaların genel özelliklerinden bahsedeceğim, bu nedenle birde temaların altına ekstradan bir şeyler ilave etmek istemiyorum. Genel olarak paylaşacağımız temalarda ortak birtakım özellikler benzerlik taşımaktadır. Temel olarak ayrılan noktalar ise renk uyumu, tasarımı, bileşen yapısı, ana sayfa düzenleri gibi birtakım elemanlar temaların ortak özellikleri arasında sayamayız.

Temalarda neler ortak peki diyenleriniz olmuştur elbet veya zaten tema işiyle haşır neşir olmuş yahut daha önce bir bloga sahip olan kişi zaten sayacağımız bu özelliklere kulak aşinası olmuştur diyebiliriz. Temaları incelediğimizde genel olarak sayacağımız özellikler arasında temaların son sistem seo uyumlu bir şekilde üretilmeleri olmuştur. Bu nedenle temaların Google uyumlu bir şekilde çalıştığını ifade edebiliriz. Bunun yanında ikinci sırada sayacağımız özelliklerden birisi de temaların tüm cihazlarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştığını bunu da Google diliyle Responsive dediğimiz kavramla açıklayabiliriz. Yani blogunuza erişen bir kullanıcı başta masaüstü olmak üzere tablet ve mobil cihazından sıkıntısız bir şekilde siteye erişebilecektir. Tema cihaza göre şekil almaktadır.

Temaların bir diğer özelliği ise aslında en güzel taraflarından biri olarak da ifade ettiğim hızlı bir şekilde yüklenebilmeleridir. İster bilgisayardan giriş yapın isterseniz de tablet veya mobil cihazlarından giriş yapın temalar hızlı bir şekilde açılmaktadır.Bu kullanıcılar için önemli bir özelliktir. Çünkü sitenize erişen bir kişi sitenize erişmekte sıkıntı çekerse sitenize girmekten vazgeçecek sizlerde hit kaybedeceksiniz. Yavaş hareket eden bir tema bir süre sonra sitenize gelen ziyaretçileri bıktırdığı gibi sizleri de bıktıracaktır. Temel olarak yukarıda sağdığım özellikleri aşağıda paylaştığım temaların genel özellikleri arasında sayabiliriz.

Zeek Blogger Blog Teması

zeek-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Monica Clean Blogger Blog Teması

monica-clean-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Photonic Blogger Blog Teması

photonic-blogger-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Trendy Blogger Blog Teması

trendy-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Angel Blogger Blog Teması

angel-blogger-themes

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Impreza Blogger Blog Teması

impreza-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Hilary Blogger Blog Teması

hilary-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Vienna Blogger Blog Teması

vienna-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Masterpiece Blogger Blog Teması

masterpiece-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Sophia Blogger Blog Teması

sophia-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Simplart Blogger Blog Teması

simplart-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Minimo Blogger Blog Teması

minimo-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Malina Beauty Blogger Blog Teması

malina-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Fanster Blogger Blog Teması

fanster-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Vozga Blogger Blog Teması

vozga-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Narrator Blogger Blog Teması

narrator-blogger-blog-temasi

TEMAYI ÖNİZLE

TEMAYI İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest